TARIMA DAYALI YATIRIM PLANI OLANLAR TOPLANTIYA

Kırsal Kalkınma Destekleri kapsamında tarıma dayalı yatırımların desteklenmesi hakkında bilgi almak isteyen Gökçeadalılar 23 Kasım 2021 günü saat 14:00 de Gökçeada Kütüphanesi Çok Amaçlı Salonunda gerçekleşecek toplantıda hazır bulunsunlar.

Çanakkale İl Tarım Orman Müdürlüğü Ve Gökçeada İlçe Tarım Müdürlüğü teknik personelinin katılımıyla gerçekleşecek toplantıda verilecek hibe desteklerinden ve destek koşullarından, Gökçeada’ya özel durumlar ile bilgi sunumu yapılacaktır.

İşlediği arazide ya da beslediği faklı türlerdeki hayvanlar için teknik ekipman desteğine ihtiyaç duyan Gökçeadalılara destekler hakkında her türlü bilginin verileceği toplantı üreticilerimize katkı sunacağı düşüncesindeyiz. Emeklerimizin daha verimli hale gelmesi için bizler için görev yapan uzmanlarımızın bizlere sunacakları bilgileri ilk ağızdan dinlemek ve aklımıza takılan sorulara anında yanıt alabilmek için ÇKS kaydı bulunan Gökçeadalıların toplantıya katılmalarının yararlarına olacağı düşüncesiyle GÖREV ALAN UZMANLARIMIZA TEŞEKKÜRLER

Total Page Visits: 39 - Today Page Visits: 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: