TSSF’NİN ONUR GECESİNDE BİR GÖKÇEADALI

Eylül ayının ilk haftasında Danimarka’da yapılan yarışmada 3 ncülük alan, kaptanlığını adamızdan Selim KONYA’nın yaptığı Zıpkınla Balık Avı Milli Takımımız TSSF’nin (Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu) 2 yılda bir yapılan onur gecesinde başarılarından dolayı ödüllendirilerek onurlandırıldılar.

Antrenörleri Sedat OSMANOĞLU ile beraber Selim KONYA, Serhan DAĞDAN, Tufan AKBAYRAK ve Murat ŞAHİNER onur gecesinde takım olarak yaptıkları derecenin yanı sıra ödül töreninde verdikleri asker selamı ile de büyük alkış aldılar.

Milli Sporcumuz Selim KONYA aldıkları ödülün sürekli kendisine destek olan Gökçeadalıların ve tüm halkımızın sayesinde olduğunun bilincinde olduklarını gazetemiz aracılığı ile açıklamaktan gurur duyduğunu belirtti.

Selim KONYA ayrıca yarın aramızdan ayrılışının 81 nci yıl anmasını gerçekleştireceğimiz Cumhuriyetimizin Kurucusu ATATÜRK sayesinde bu başarıları gerçekleştirdiğimizi hiç bir zaman unutmadık unutmayacağız diyerek anlamlı bir mesaj vererek aldığı ödülün hakkını verdi.

ATAM KURDUĞUN CUMHURİYETİN GENÇLERİ SENDEN ALDIKLARI FEYZ İLE BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR. DÜNYA VAR OLDUKÇA KURDUĞUN CUMHURİYET YAŞAYACAK.

Total Page Visits: 515 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: