Güncel

ÜNAL BAŞKAN ÇOCUKLARLA ÇAMUR OYNADI

Gökçeada Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Seramik Atölyesi” çalışmasının ikinci gününde Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN de katıldı ve çocuklar ile birlikte çamur ile oynadı.

Gökçeada Belediyesi tarafından gerçekleştirilen etkinlikte Seramik Sanatçısı Sinem KINAY’ın öğreticiliğinde çocuklar seramik yapımı ile ilgili bilgiler almak için atölyeyi doldurdular. Ünal Başkan atölyeden ayrılırken Sinem Hocaya çiçek vererek teşekkür etti.

Çocuklarımızın çamur ile oynamak olarak isimlendirdiği etkinlikte Sinem Hoca seramik yapımı ile ilgili bir çok bilgiyi katılımcılar ile paylaştı. Sinem Hocadan bilgileri alan çocuklarımız da yeteneklerini sergileyerek güzel eserlere imza attılar.

Ünal Başkan’da etkinliğe katılarak çocuklarla birlikte bir süre çamur oynadı. Çocuklara etkinlikten memnuniyetlerini de soran Ünal ÇETİN, talep gelmesi durumunda etkinliği tekrarlayabileceklerini söyledi. Bu sözlere çocuklar ile birlikte ebeveynlerde olumlu görüş bildirdi. Ünal ÇETİN’in çocuklarla birlikteliğinin b,r bölümünü sizler için görüntüledik. İYİ İZLEMELER

Bugün belediyemizin gerçekleştirdiği etkinlik göstermektedir ki çocuklarımız sosyal etkinliklere duyarlı. Gerekli önlemler alınarak düzenlenecek etkinlikler ile bu duyarlılığın doğru kanalize edilmesi gerekiyor. Bu konuda güzel çalışmalara imza atan Gökçeada Belediyesini tebrik ediyor ve benzer çalışmaların devamını diliyoruz.

Pandemi sürecini yaşadığımız bu günlerde gerek etkinliği düzenleyen belediye görevlilerinin gerek katılımcı ailelerin maske ve sosyal mesafe duyarlılıkları benzer etkinliklere hazır olduğumuzun belgesi. Yetkililerden çocuklarımız adına benzer etkinliklere devam edilmesi talebimiz.

GÖKÇEADA BELEDİYESİNE VE SİNEM KINAY HOCAYA TEŞEKKÜRLER.

Total Page Visits: 857 - Today Page Visits: 6

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir