ÜNAL ÇETİN HODRİ MEYDAN DEDİ

Son günlerde Gökçeada yoğun bir şekilde imar konusunu tartışıyor.

Gökçeada’da verilen ruhsatlar, yapılan binalar vb. doğrusuyla yanlışıyla yoğun bir kirlilik oluşturan sosyal medya atışmaları COVİD19 ile mücadelenin sürdüğü bu günlerde her Gökçeadalının en az 1 kez sohbetinde bulunduğu imar konusu.

Yoğun bilgi kirliliği Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN’i “canlı Yayın” yaparak konu hakkında bilgilendirme yapma aşamasına ulaştı.

Haber fotoğrafımızda ki duyurusu ile yaptığı canlı yayında Ünal Başkan belediyeye yapılan suçlamalara yanıt verdi.

Gökçeada’nın Sesi olarak uzman olmadığımız imar konusunda yorum yapmayacağız. Ama şu ya da bu nedenle canlı yayını izleyemeyen Gökçeadalıların bize ulaşan sorularına da kayıtsız kalamıyoruz. Bu nedenle 1 saate yakın süren yayının videosunu sizlerle paylaşarak konunun polemiklerle değil gerçeklerle tartışılmasını doğru buluyoruz.

Belediyemizce atılan her imzanın arkasındayım diyen Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN’in canlı yayın videosunu siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. İYİ İZLEMELER..

Ortalama 150 kişiye (yaklaşık 50 aile) 1 STK’nın düştüğü adamızda ortak bir platform kurularak doğruya ulaşma kültürünün oluşmaması nedeniyle yaşanan SIKINTILARIN EN KISA ZAMANDA SON BULMASI DİLEĞİYLE…

Total Page Visits: 294 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: