USTA AYAKLAR

Çanakkale Ustalar liginde Gökçeada Masterlar almış olduğu dokuz puanla(9) ilk yarıyı dördüncü(4) sırada tamamlayarak yaklaşık bir aylık araya girmiştir.

Bu bir aylık süreçte Takımımız Gökçeada Masterlar için eksik mevkilerimize yeni oyuncular takviye etmeyi düşünüyoruz. Geniş bir kadro alternatifleri olan bir oyuncu gurubuyla sezonun ikinci yarısına hazırlanmak ve Gökçeada mızı daha iyi temsil etmek için seçmeler yapacağız. Gökçeada’da ikamet etmekte olan, bu heyecana ortak olmak isteyen tüm sporseverleri 16-01-2022 PAZAR günü SAAT:15:00’de Gökçeada stadyumunda yapılacak olan seçmelere bekliyoruz.

Hedefimiz böyle bir organizasyonda Gökçeada mızı daha iyi temsil etmek, başarılarla dolu bir hikaye bırakmaktır. Ustalar ligi pandemiden önce başladığında bu işi sadece sosyal etkinlik gibi düşündüğümde çok yanıldığımı anladım. Çünkü bu ligde taşıdığımız isim GÖKÇEADA idi. GÖKÇEADA isminin kendimizden daha önce geldiğini günler geçtikçe müsabakalar oynandıkça daha iyi anlamaya başlamıştım. Bütün takım arkadaşlarınızla böyle düşünmeye başladık. Sebepleri çok daha fazla, kimimiz doğma büyüme Gökçeadalı kimimiz üç yaşında beş yaşında geldik, kimimiz tayın olduk yollarımız adada geçti, kimimiz burada sevgiliye aşık olduk, burada evlilik cüzdanına imzamızı attık. Her birimiz Güzel ülkemin başka diyarlarından geldik buralara ve Gökçeada’mız bizlere acısıyla tatlısıyla çok şeyler kattı. Artık GÖKÇEADA MASTERLARIZ. Bizimde bu güzel ilçemiz için bir şeyler yapma vakti hemde doğru zamanda…

Sizlerde Gökçeada için Masterlar için gönlünüzü,zamanınızı ayırmak ister misiniz? Eminim bu yolda bizimle beraber, hayallerinin peşinde giden, hep beraber düşünüp beraber zorluklara göğüs germek isteyen arkadaşlarımız vardır. Gökçeada tarihine gelin hep beraber imza atalım.

Sevgi ve saygılarımla.

Total Page Visits: 128 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: