GüncelYazarlar

USTALAR LİGİ 11.HAFTA ÇAN DEPLASMANI!

Bu hafta sonu 13.03.2022 pazar günü saat 15:00’de Çan deplasmanındayız.

Geçen hafta evinde oynadığı sezonun en kötü futbolunu oynayan Gökçeada Masterlar Boğazgücü Masterlara bir sıfır(0-1) yenilerek hedeflediği üst sıralardan uzaklaşmış oldu.

Gökçeada masterlar 16 puanla 4.sıradaki yerini korurken Çan masterlar 10 puanla 6.sırada yer aldı. İki takım için sıralamanın çok önemli olmadığı haftaları oynayacağımız Ustalar liginde, dostluğun, kardeşliğin, sportmenliğin, ön planda oynanacağı bir maç olması amacında ve bilincinde olmak.

Çan yolculuğumuz öncesinde takımda kırgınlar ve küskünlerin yanı sıra hedeften uzaklaşmanın vermiş olduğu üzüntü olsa gerek,bundan sonraki maçlara gelmek istememe(özellikle deplasman) duygusu taşıyan arkadaşlarımız var. Belki bu nedenle Çan deplasmanına eksik gidebiliriz.

Takım başkanı olarak şahsım bu düşünce içinde olan arkadaşlarıma katılmama rağmen almış oldukları karar yada alacakları kararlara saygı duyuyorum.

Asla beraberce yola çıkmış olduğum arkadaşlarımı yarı yolda bırakmayacağım. Hem kendime olan saygımdan, hem arkadaşlarıma olan saygımdan,hemde rakiplere olan saygımdan, hemde USTALAR LİGİNİN oynanması için yoğun çaba sarf eden önderliğini üstlenen Sedat BEKTAŞ hocam ve takım başkanlarına olan saygımdan bu ligi tamamlayabilmek için tek kişide kalsam bu yolda, gerek deplasman,gerek iç saha maçlarını temsil edeceğimi tüm Gökçeada’lılara bildirmek isterim.

Bu hafta sonu pazar günü 1.Amatör ligi (C) gurubunda Gökçeadaspor saat 14:00’de G.Gölcük. GSK ile oynayacağı maçta tüm kalbimle başarılar dilerim.

Total Page Visits: 510 - Today Page Visits: 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: