GüncelSporYazarlar

USTALAR LİGİ

Editör Notu: Yeni köşe yazarımız Cüneyt ERTÜRK’e hoş geldin derken, siz değerli okuyucularımızın bu köşede futbol ile ilgili (özellikle de Gökçeada Masterler ile ilgili) yazıları ilgi ile okuyabileceğinizi müjdeliyoruz.

Gökçeada Masterlar olarak heyecanla beklediğimiz ligin 3.haftasında Ayvacık Masterlar ile oynayacağımız müsabaka için 05.12.2021 (Pazar) günü maç saatinden bir saat önce sahada Rakibini beklerken Ayvacık tarafından gelen haber. Fırtına ve hava şartlarından korktuklarını gerekçe göstererek Gökçeada’ya gelemediklerini ilettiler. Aslında havanın gemi ulaşımı için oynanacak futbol müsabakası için oldukça iyiydi. Rakip gelmeyince Gökçeada Masterlar ile Gökçeadaspor’un eski ve yeni oyuncuların katılımıyla bu güzel havayı da fırsat bilerek çekişmeli geçen bir hazırlık maçı yaptılar. 5-5 biten maçın ardından, bu keyîf ve gururunu bizlere yaşattıkları için Emrecan Akın, Savaş Kurt, Mikail Akbulut, Serhat Çetinsoy, Onur Dağlı kardeşlerimize Teşekkür ederiz. Onur Dağlı kardeşime ayrı bir parantez açmak isterim. Geçirmiş olduğu ağır sakatlığının ardında 2 yıl sonra Yeşil sahalara dönüp bir futbolun nasıl oynandığını, duruşuyla, karakteriyle, yaptığı enfes gol vuruşlarıyla bizlere örnek olmuştur. Şahsım adıma saha içinde kendisini izlerken gurur duydum, heyecanla izlerken çok mutlu oldum.

Günün sonunda Ustalar Ligi komitesi tarafından müsabaka sonucu Gökçeada Masterlar lehine 3-0 hükmen olarak tescillenerek karar kılınmıştır. Üçüncü hafta 3 puan.

Gökçeada Masterlar takımımızın üç haftada göstermiş olduğu gayret,çaba,istek ve arzu ilerleyen haftalarda daha olumlu yansıyacaktır.

Teşekkürler Gökçeada, Teşekkürler Gökçeadaspor, teşekkürler Gökçeada Masterlar.

Total Page Visits: 748 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: