GüncelYazarlar

USTALAR LİGİNDE SON HAFTA

Gökçeada Masterlar ligin son haftasında konuk olduğu Ezine Masterlara 5-3 mağlup olarak ligi on dokuz(19) puanla dördüncü bitirdi.


18 Mart stadyumunda oynanan maç Gökçeada Masterlar Kaleci Abdullah AKMUGAN’ın sakatlığından dolayı Yerine takımın sol beki Ekrem KAZANCI ile başlayan on birde defans hattında Cemal ÇETİNSOY, Muammer ÇAKIR, Recep GÜLSÜN, Salih DİREK. Orta saha Şükrü AKIN, Burhan KIRAÇ, Yüksel PEKŞEN, Fatih COŞKUN,
İleri hatta Mustafa AYAN, Murat AYAN ikilisiyle maça başladı. Yedek kulübesinde Cüneyt ERTÜRK ile on iki kişilik kadro ile mücadele etti.


Takımda bir çok eksiğin yanı sıra ligde hedefsiz olması müsabakaya sadece dostluk ve prestij maçı görerek sahaya çıkan takımımız tutuk vasat bir oyun sergilese de atılan üç(3) gol maçın tek teselli tarafıydı.
Goller Şükrü AKIN, Cüneyt ERTÜRK, Murat AYAN’dan geldi. Şükrü AKIN’ın frikikten attığı gol görülmeye değer ve aynı zamanda bu sezon frikikten atılan ilk gol olması günün en güzel golü olarak akıllarda kalacaktır.
İkinci golü Cüneyt rakip defansa yaptığı presle kaptığı topu ceza yayının üzerinden çektiği şutla takımına kazandırdı. Üçüncü golde Yüksel PEKŞEN’in rakip oyuncuları çalımlayarak ceza sahasında korner çizgisine inip yerden sert ve temiz yaptığı ortaya Murat AYAN’ın boş kaleye topu bırakması ile geldi.

Devre arası ile birlikte yaklaşık üç (3) ay süren Ustalar Ligi nihayetinde Gökçeada Masterlar adına son buldu. Sponsorlarımız Yakamoz İnşaat(Erkal AKAR), Başar İnşaat (Ersin BAŞAR), Kuzey Otomotiv (Ramazan KUZEY) ve Babil Börekçisi (Salih DİREK)’e yapmış oldukları desteklerden dolayı teşekkür ederim.


Bu süreç zarfında Belediye Başkanımız Sayın ÜNAL ÇETİN’e vermiş olduğu desteklerden dolayı takımımız adına teşekkür ederiz.

Total Page Visits: 569 - Today Page Visits: 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir