Güncel

UYGULAMA CAFE AÇILDI, HEDEF UYGULAMA OTELİ

Gökçeada MTAL mezun ettiği öğrencilerin beceri ve yeteneklerini daha yükseğe çıkarmak ve bunu yaparken de Gökçeadalılara kaliteli hizmet sunarak örnek olma hedefleri için planladığı projelerden bir tanesini daha uygulamaya başlattı.

Gökçeada MTAL 2 yıl önce taşındığı yeni okul binasında bugüne kadar gerçekleştirdiği güzel uygulamalara bugün bir yenisini daha ekledi. “Meslek Cafe” adıyla hizmet verecek ve sabah kahvaltısı dahil tüm Gökçeadalılara ve konuklarına hizmet verilecek cafe bugün açılışı yapılarak hizmet vermeye başladı.

Açılış için kurdeleyi kesen Gökçeada İlçe Milli Eğitim Müdürü Canip KÜÇÜKOĞLU, yaptığı kısa açıklamada “Döner sermaye uygulamasının başlaması ile okulumuzun önü açılmıştır. Bu güzel cafenin açılması önümüzdeki süreçte yapılacak daha güzel uygulamaların habercisidir. Emeği geçen herkese teşekkürler” diyerek GÖKÇEADALILARA HAYIRLI OLSUN DİLEĞİNDE BULUNDU.

Açılışa katılan davetliler öğrenciler tarafından hazırlanan ve sunulan ikramlıklar eşliğinde açılışı yapılan bu cafenin Gökçeada’ya kazandıracağı artılar üzerinde sohbet ettiler.

Davetlilerin sohbeti devam ederken Gökçeada’nın Sesi olarak daha detaylı bilgi için kameramızı çalıştırdık. Gökçeada MTAL Okul Müdürü Zafer TEPELİ, Müdür Yardımcısı Derya KÖSE ve Öğretmen Rukiye YARIM ile kısa bir söyleşi gerçekleştirerek düşüncelerini ve hedeflerini sorduk. Hedefimiz uygulama oteli diyen okul idarecileri ile yaptığımız söyleşiyi videomuzdan izleyebilirsiniz. İYİ İZLEMELER..

Pandemi nedeniyle getirilen yasakların sona erdiği bu günlerde açılışı gerçekleştirilen bu cafenin GÖKÇEADA’YA VE GÖKÇEADALILARA HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUZ. GELECEK TURİZM SEZONU İÇİN DÜŞÜNÜLEN UYGULAMA OTELİNİN DE ADAMIZA YARARLI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUZ…

Total Page Visits: 677 - Today Page Visits: 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: