VER UMUDU ÇOCUĞA BÜYÜTSÜN !

Gökçeada’mızda, ”Mekanda Katılımcı Yöntemlerle Kamusal Alan Tasarım Projesinin” yarışma birincisi olan Gökçeada Belediyesi tüm hızı ile çalışmalarına devam ediyor.
           

Alandaki yapımı devam eden kapalı alanın çatı tahtaları resimde görüldüğü gibi kapandı. Sırada yalıtım ve kiremit işinin yapılması hazırlığı yapılıyor. İçeriye konacak dolaplar da hazır, ama su almaması için çatı işi bittikten sonra takılacak. Doğramalar için cam ölçüleri verildi. Yapının giriş kapısı için imalat devam ediyor. Gökçeada Belediyesi’ne devam eden çalışmalar için teşekkür ediyoruz.
           

Ver umudu çocuğa, gençliğe, kadınlarımıza ve tüm Gökçeadalılara umudumuzu büyütsün diyoruz. Kamu yararına çalışmayı hep birlikte öğreniyor ve hayata geçiriyoruz. Böylece çevre sorunlarını azaltmayı, güzelleştirmeyi, imkanlar ölçüsünde ortadan kaldırmayı, ekosistemi korumayı da hayata geçiriyoruz.
           

Yerel düzeyde sürdürülebilir kalkınmanın ortak akıl ile pratiğe yansımasının tecrübesini şu anda Gökçeada yaşamaktadır. Ortaya çıkacak olan kamusal başarı tüm ada yaşayanlarının olacaktır. Emeği geçen, katkı sunan, sahip çıkan herkese şükranlarımızla.
           

Esen kalın, memleket güzel. Bu memleket bizim…

Total Page Visits: 366 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: