Güncel

YASAKLI GÜNLERDE BİZİM İÇİN ÇALIŞANLAR

4 gün sokağa çıkma yasaklı bayram tatili bu gün başladı. Gökçeada’nın Sesi olarak yasaklı tatilin ilk günü temel ihtiyaçlarımız için çalışanları görüntülemek için çıktık evden.

4 gün boyunca evinizde rahat edebilmeniz ve ihtiyaçlarınızı karşılamanız için görevlileri işlerinin başında çalışırlarken görüntüledik sizler için.

Önce bir fırına gittik, ekmek ihtiyacımızı karşılamak için çalışanları görüntülemek için. Çıkan ekmekleri araçlara yükleyip sokağımıza kadar getirecek olan (4 araç mahalleleri dolaşarak ekmek satışını gerçekleştiriyor) emekçileri görüntüleyerek başladık çekimlerimize.

Gökçeada Belediyesi ve Gökçeada VEFA Destek Grubu görev başındaydı talepleri karşılamak için.

Tatlıcılarımız yaptılar tatlılarını bayramda ağzımız tatlansın diyerek sipariş bekliyorlar. Bu gün itibari ile marketler saat 17:00’ye kadar açık olacak ve vatandaşlar (20-65 yaş arası) yürüme mesafesinde giderek alışverişlerini yapabilecek.

Tüpçüler, taksiciler ve lokantalar telefon bekliyor sizlerden hizmet sunmak için.

Boş Gökçeada sokaklarında kolluk güçlerimiz de görev başında olası ihlalleri önlemek için.

Tüm görevliler görevinin başında huzurlu bir bayram tatili geçirmemiz için. Olası ihtiyaçlarınız için Gökçeada Kaymakamlığı tarafından yayınlanan nöbetçi işyerleri listesini sizlerle paylaşarak kolay ulaşmanıza yardımcı olalım. Listede açık iş yerlerinin faaliyet alanlarıve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

SAĞLIKLI VE HUZUR DOLU BİR BAYRAM GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE…

Total Page Visits: 622 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir