Güncel

YENİ GÖKÇEADA KAYMAKAMI SERHAT DOĞAN GÖREVİNE BAŞLADI

Son kararname ile Güçlükonak ilçesinden adamıza atanan Kaymakam Serhat DOĞAN, dün akşam saatlerinde adamıza gelerek bu sabah erken saatlerde makamına geçerek görevine başladı.

İlk olarak bir bayram mesajı yayınlayarak Gökçeadalıların bayramını kutlayan Serhat DOĞAN, mesajında COVİD19 nedeniyle bayramlaşma etkinliği olmayacağını da ilan etti.

Gökçeada Kaymakamı Serhat DOĞAN’ın bayram için yayınladığı mesaj şu şekilde.

Kıymetli Gökçeadalılar,
“Müstesna yeni görevime başlamam münasebetiyle adamızda aranızda olduğum ilk günlerde sizlerle hep beraber Kurban Bayramını kutlayacak olmanın sevinç ve manevi hazzını hissetmekteyim.
Her yıl Kaymakamlığımızca organize edilen ve siz sevgili halkımızla yaptığımız bayramlaşma COVİD-19 salgını nedeniyle bu yıl olmayacaktır.
Değerli Vatandaşlarımız, dünyayı ve ülkemizi etkileyen Koronavirüs (Covid-19) salgınından vatandaşlarımızı korumak ve salgının yayılmasını engellemek amacıyla “temizlik, maske ve mesafe” kurallarından asla taviz vermeyelim, sıkıntılı ve zahmetli olduğunu bildiğimiz bu kuralları kendimizin ve sevdiklerimizin sağlığı için muhakkak uygulayalım.
Bu duygu ve düşüncelerle daha güzel ve sağlıklı yarınlarda buluşmak dileğiyle, Kurban Bayramının Ülkemize, Aziz Milletimize ve tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini diler, Gökçeadalı tüm vatandaşlarımızın ve kamu görevlisi arkadaşlarımın “Kurban Bayramını” kutlar, sevgi ve saygılar sunarım.”

Gökçeada Kaymakamı Serhat DOĞAN’ı ilk olarak ziyaret eden ve görevinde başarılar dileyen Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN oldu.

Ünal ÇETİN ziyareti esnasında aldığı hüzünlü haber nedeniyle ziyareti kısa keserek hastaneye geçti. (Sabah saatlerinde geçirdiği kaza nedeniyle hastanede bulunan Selçuk AKAR’ın vefat ettiği haberi)

Bayram öncesi tüm Gökçeadalıları üzen Selçuk kardeşimizin vefatı ile hepimiz srsıldık. Selçuk kardeşimize Allah’tan rahmet dilerken Başta AKAR ailesi olmak üzere tüm Gökçeadalılara BAŞIMIZ SAĞ OLSUN diyoruz.

YENİ KAYMAKAMIMIZ SERHAT DOĞAN’A ADAMIZA HOŞ GELDİN, YENİ GÖREVİN HAYIRLI OLSUN VE GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLİYORUZ.

Total Page Visits: 1705 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir