Güncel

YENİ YÖNETİM MAZBATASINI ALARAK GÖREVE BAŞLADI

Cumartesi yapılan kongrede seçilen Gökçeada CHP İlçe Yönetimi İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını alarak göreve başladı.

Mazbatanın hazır olduğu bilgisini alan Yeni Gökçeada CHP İlçe Başkanı Süleyman ÇELEBİ ve YK üyeleri bazı parti üyelerinin de katılımıyla ilçe binasında bir araya geldi.

7 ay sonra yapılacak yerel seçim çalışmalarına bir an önce başlamak isteyen yeni yönetim ve parti üyeleri Gökçeada Adliye Sarayına kadar birlikte yürüdü.

Ada dışında olanlar dışında hazır olan yeni yönetim üyeleri birlikte içeri girerek mazbatalarını teslim aldılar.

İlçe Seçim Kurulu çıkışında bekleyen partililer ile fotoğraf çektiren yeni yönetim birlikte parti binasına dönerek görevlerine başladılar.

Partililere ve Gökçeadalılara vermek istediği mesajını ve düşüncelerini sorduğumuz CHP Gökçeada İlçe Başkanı Süleyman ÇELEBİ “Tüm partimizin kazandığı bir kongre sonucu görevi devraldık. Kongrede bize güvenerek görev veren partililerimizin yanı sıra tüm Gökçeadalıların kazanacağı bir yerel seçim için hemen çalışmalara başlıyoruz. 7 ay sonra tüm Gökçeada’ya kazandıracak adaylarımızla Gökçeadalılardan oy isteyeceğiz. Hiç kimse merak etmesin 7 ay sonra yapılacak seçimler ile CHP kazanacak, Gökçeada kazanacak” sözleri ile yeni yönetimin hedeflerini de ortaya koydu.

Mazbatalarını alarak göreve başlayan yeni CHP İlçe Yönetimine çalışmalarında BAŞARILAR ve GÖKÇEADA’YA HAYIRLI OLMASI DİLEĞİYLE..

Total Page Visits: 718 - Today Page Visits: 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: