Güncel

YENİ YÖNETİMDEN GÖREV DAĞILIMI VE TANIŞMA ZİYARETLERİ

02.09.2023 tarihinde yapılan kongre ile seçilen CHP Gökçeada İlçe Başkanı Süleyman ÇELEBİ ve YK üyeleri mazbata alma ve görevi resmi olarak devralma işlemlerinin tamamlanması ile birlikte kolları sıvayarak çalışmalara başladı.

Yapılan ilk toplantı ile görev dağılımını tamamlayan ilçe yönetimi soluk almadan tanışma ziyaretleri yaparak adamızın genel sorunları üzerine düşünce alışverişi yaptı.

CHP Gökçeada İlçe Başkanı Süleyman ÇELEBİ beraberinde YK Üyeleri, Belediye Meclisi CHP üyeleri ve Kadın Kolları Başkanı olmak üzere önce göreve yeni başlayan Gökçeada Kaymakamı Nurbaki YALÇIN’ı ziyaret edip karşılıklı olarak yeni başlanan görevlerde başarı dileklerini ileterek ada sorunları ve çözümleri üzerine sohbet ettiler.

Gökçeada Kaymakamlığının ardından Gökçeada Belediyesine geçen yeni CHP yönetimi Gökçeada Belediye Başkan Vekili Ercan İPEK’i ziyaret etti. Sıcak bir atmosferde gerçekleşen ziyarette adamızın sorunları ve çözüm önerileri başta olmak üzere Cumhuriyetimizin 100. Yıl anma programında ortak etkinlik yapma ya da yapılacak etkinliklere destek olma vb. konularda sohbet edildi.

Yeni yönetim ziyaretlerini Emniyet Amirliği, Jandarma Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı ziyaretleri ile devam ederek günü tamamlarken tanışma ziyaretlerinin önümüzdeki günlerde devam edeceğini belirtti.

İlk YK toplantısını İlçe Başkanı Süleyman ÇELEBİ başkanlığında gerçekleştiren yeni yönetimde görev dağılımı da şu şekilde oluştu.

İlçe Sekreteri Ufuk TOPAL, İlçe Saymanı Seda ÖNCEL, İletişim ve Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Meral ERKAL, İş İnsanlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Ayhan SALGIN, Kadın Kolundan Sorumlu Başkan Yardımcısı Nurhayat PULAT ve Gençlik Kolundan Sorumlu Başkan Yardımcısı Süleyman SÜNBÜL oldu.

Başta İlçe Başkanı Süleyman ÇELEBİ olmak üzere tüm YK Üyelerine aldıkları görevlerde adamıza katkı sağlayacak çalışmalarında BAŞARILAR DİLİYORUZ.

Total Page Visits: 531 - Today Page Visits: 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: