Güncel

YEŞİM KARADAĞ MECLİSE KOŞUYOR

Çanakkale’de Millet İttifakının adayı (CHP 3. sıra) olan Gelecek Partisi Kültür ve Turizmden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yeşim KARADAĞ siyasetteki başarılarını MV seçilerek devam ettirmek istiyor.

Çanakkaleliler Yeşim KARADAĞ’ı AK Parti İl Başkanlığı yaptığı dönwmden tanıyor. İl Başkanlığı yaptığı dönemde (AK Parti’nin en yüksek oyları aldığı dönem) üye olduğu partisine büyük katkıları olan Yeşim KARADAĞ şimdi enerjisini “Bay Kemal”i cumhurbaşkanlığına, kendisini de meclise seçtirmek için harcıyor.

Çanakkale’den meclise taşınacak 4 milletvekilinden (araştırmaların gösterdiği verilere göre) ikisi CHP lehine yazılırken kalan 2 milletvekili için 3 adayın yarış içinde olduğu gözlemleniyor. AK Parti adayı Ayhan GİDER, İYİ Parti adayı Rıdvan UZ ve Gelecek Partisi (CHP 3. sıra) adayı Yeşim KARADAĞ olmak üzere yarışta olan 3 kişiden 2 si meclise gideceği öngörülüyor. Yeşim KARADAĞ’ın eski partisinden Millet İttifakına çekeceği oyların sayısı bu yarışta belirleyici olacak.

Yeşim KARADAĞ’da bunun farkında olmalı ki bugün Gökçeada’ya çıkartma yaptı. Yeşim KARADAĞ bugün beraberinde Gelecek Partisi İl Başkanı Vahap ÖZSUER, CHP İl Başakan Yardımcısı Serhad SAVAŞ, Gelecek Partisi İl Başkan Yardımcıları Enes ARSLAN ve Hüseyin YILDIRIM, Gelecek Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Ebru ERTEKİN, Gelecek Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Onur GÖREN ve Gelecek Partisi Eceabat Kadın Kolu Başkanı Miray SULANÇ ile birlikte adamızda seçmenlerle buluştu.

Yeşim KARADAĞ adamızda kurum olarak Gökçeada Belediyesi, Gökçeada Esnaf Odası ve Gökçeada Esnaf Sanaatkarlar Kooperatifini ziyaret ettikten sonra esnaf ve köy ziyaretleri yaptı.

Yeşim KARADAĞ’ın Eceabatlı olması nedeniyle (Gökçeadalıların Çanakkale’ye geçiş noktası) bir çok Gökçeadalı esnaf ile tanışık olmasının ziyaretlere yansıyan sıcaklığını Gökçeada’nın Sesi olarak gözlemledik ve görüntüledik. (haber sonuna eklediğimiz galeride tüm okuyucularımız bunu gözlemleyebilir)

Seçimi Millet İttifakı kazanırsa 4 MV ve 1 Bakan (Bay Kemal’in işaret ettiği Muharrem ERKEK) ile temsil edilecek Çanakkale’nin tüm adaylarına 14 Mayıs günü başarılar dilerken seçim sonuçlarının ülkemiz için HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUZ…

Total Page Visits: 789 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir