YOL AÇIN GÖKÇEADA’NIN SULTANLARI GELİYOR

Gökçeada’nın Sultanlarından (Gökçeada Akademispor Kız Voleybol Takımı) sevindirici haberler geliyor.

Sultanlarımız beşinci maçında dördüncü galibiyetlerini alarak grup liderliğine yükseldi. Gökçeada’nın gururu kızlarımız Çanakkale’de oynadıkları maçta Biga Çiçeklidedespor’u 3-1 yendi.

Sabah erken saatte kalkıp 07:00 gemisi ile karşıya geçen sultanlarımız galibiyetin verdiği mutlulukla servislerinde yorgunluk atarken görüntülendi.

Antrenman yapacak salon bulamayan, maçlarını yaptığı salonu antrenman için kullanamayan, erken saatte kalkıp yollarda dinlenmeye çalışan ama bütün bunlara rağmen her maç sonunda bizleri mutlu eden sonuçlara imza atan sultanlarımız için ne söylesek yetersiz kalır.

Bu arada bir güzel müjde de fikstürde yapılan değişiklik ile geldi. Önceki haberimizde bahsettiğimiz 8 maçın 6’sını karşıda oynuyor olmamızın eşitsizlik olduğu yönündeki düşüncemiz yankı bularak bir maç daha adaya alındı. Gökçeadalılar olarak sultanlarımızı perşembe günü saat 12:00’de izleyebileceğiz.

Çanakkale’de 3-0 yendiğimiz Çanakkale Fenerspor ile perşembe günü Gökçeada’da oynayacak sultanlarımız. Gökçeada’nın Sesi olarak Gökçeadalıların sesini duyurup yankı bulmasına vesile olmanın onur ve gururu bize fazlasıyla yetiyor.

Şimdi biz Gökçeadalılara düşen sultanlarımızı Perşembe ve Cumartesi günü oynayacakları maçlarda yalnız bırakmamak. Sultanlarımızın bizlere yaşattıkları güzelliklere salonda onlara yapacağımız tezahüratlar ile yanıt vermek olmalıdır.

HAYDİ GÖKÇEADA SULTANLARIMIZI DESTEKLEMEK İÇİN SALONA…

Total Page Visits: 917 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: