Güncel

ZERAFETTİN UZUN GÖKÇEADA ESNAF ODASI İÇİN ADAY

Gelecek ay içinde yapılacak Gökçeada Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı için Barbaros DERELİ’den sonra Zerafettin UZUN’da aday olduğunu açıkladı.

700 ü aşkın üyesi bulunan Gökçeada Esnaf ve Sanatkarlar Odası gelecek ay içinde seçimi genel kurul yaparak başkanını ve yönetim kurulunu seçecek.

Geçtiğimiz günlerde gazetemiz aracılığıyla adaylığını açıklayan Barbaros DERELİ’den sonra bugün Zerafettin UZUN adaylığını açıkladı. Açıklamayı videomuzda izleyebilirsiniz. İYİ İZLEMELER..

Adaylıklarını açıklayan Barbaros DERELİ ve Zerafettin UZUN dışında halen başkanlığı yürüten Mustafa ERDEM’in de bir dönem daha sürdürmek niyetinde olduğu kulislerde dolaşan bilgiler arasında.

Kulis bilgisi olarak aday olacağını duyduğumuz Nevzat ALAYLI ile akşam saatlerinde yaptığımız telefon görüşmesinde kendisinin de aday olduğu bilgisini teyit ettik ve yapacağı açıklamayı gazetemiz aracılığıyla Gökçeadalılara duyurmak isteğimizi belirttik.

Aday olacağını teyit eden Nevzat ALAYLI yapacağı hazırlık sonrası açıklama yapacağını belirtti. Tüm aday olanlara ve önümüzdeki günlerde adaylığını açıklayacaklara gazetemiz sayfaları 7/24 açık olacaktır. Adayların Gökçeada Esnaflarına ve Gökçeadalılara duyurmak istedikleri sansürsüz olarak siz değerli okuyucularımız ile paylaşılacaktır.

GELECEK AY İÇİNDE YAPILACAK GENEL KURULUN VE SEÇİM SONUÇLARININ GÖKÇEADA ESNAFLARINA VE GÖKÇEADALILARA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLMASI DİLEĞİYLE..

340440cookie-checkZERAFETTİN UZUN GÖKÇEADA ESNAF ODASI İÇİN ADAY
Total Page Visits: 658 - Today Page Visits: 3

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir