ZİL ÇALDI DERS BAŞLADI

Bugün 2020-2021 eğitim ve öğretim yılı uzaktan eğitim ile olsa da başladı. 21 Eylül tarihine kadar telafi eğitimi yapılarak sürdürülecek eğitim yeni bir değişiklik olmazsa 21 Eylül tarihinde yüz yüze eğitim ile devam edecek.

Gökçeada Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarımızda başlayan sezon için gerekli hazırlıkları yaparak zili çaldı ve öğretmen arkadaşlar ilk İstiklal Marşını öğrencilerin yokluğunda coşkuyla söyledi.

Milli Eğitim Müdürümüz Canip KÜÇÜKOĞLU bu gün ilçemizde bulunan tüm okul müdürleri ile bir toplantı gerçekleştirerek gereksinimler hakkında son bilgileri aldı ve çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde eğitim ve öğretimlerini yapabilmeleri için gerekenleri gözden geçirdi.

Okullarımızı dolaşınca gördük ki kitaplar gelmiş öğrencileri beklerken, uzaktan Eğitime katılamayan öğrenciler için “EBA Destek Sınıfı” hazırlanmış start bekliyor. Öğretmen ve idarecilerimiz tatil yapmak yerine okulun boyasını yenilemiş özledikleri öğrencilerine kavuşmak için sabırsızlıkla bekliyor.

Bu günlerde ülkemiz genelinde artış göstermeye başlayan COVİD 19 vakalarının adamızda da görülmeye başlaması okul yöneticilerimizi ve Milli Eğitim Müdürlüğümüzü huzursuz etse de çocuklarımız için alınması gereken tüm önlemler titizlikle inceleniyor ve gereken yapılıyor.

Çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde eğitim ve öğretimlerini alabilmeleri için mesai harcayan tüm milli eğitim camiasına TEŞEKKÜR EDER BAŞLAYAN SEZONUN HAYIRLI OLMASINI DİLERİZ.

Total Page Visits: 343 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: